1 етап 19–х Хрещенських змагань на приз СМБОІ «Доброта»

19 січня, в день свята Хрещення Господнього, в бібліотеці – філії № 17 м. Суми пройшов 1 етап 19–х Хрещенських змагань на приз СМБОІ «Доброта». В 2002 році за фінансовою допомогою Олександра Мороза, колишнього заступника директора сумського обласного центру «Інваспорт», ми провели саме на Водохрещення турнір з футзалу. Турнір став традиційний. 2 роки з цих 21 турнір не проводився з об’єктивних причин. Але згодом за ініціативою давнього друга «Доброти», тренера «Інваспорту» Юрія Сокола турнір розширив кількість видів змагань. 1 етап 19-го включив в себе дартс, шашки та доміно… Перемогу в дартсі здобув Охріменко Вадим. Друге та третє місця посіли відповідно Іванченко Георгій та Завалій Андрій.В змаганнях з шашок перемогу здобув Валерій Васіл`єв. Друге та трете місце відповідно заняли Савчук Андрій та Тисячник Роман.Серед пар, що грали в доміно, кращою стала пара Валерія Васіл`єва та Юрія Сокола.Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.Після змагань всі з задоволенням та з обговоренням результатів турніру пили чай з смаколиками.Ми завжди вдячні друзям, працівникам бібліотеки, які активно допомагають в проведенні наших заходів.Щиру дякуємо ЧП «Єлшанська» за надані комплекти нагород та кубки… https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2730180853955229&id=100008900229032