Cумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Cумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Сумський обласний центр створено у 1992 р. як реабілітаційний центр для дітей з ДЦП при міській лікарні. Центр функціонує з 2007 р. як комунальна установа Сумської обласної ради — Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

          За багаторічну практику у Центрі постійно впроваджуються новітні корекційні-розвиваючі методики: Монтессорі-терапія, казкотерапія, піскотерапія, гідрокінезотерапія, Бобат-терапія, Войта-терапія, саунотерапія, снюзлентерапія. Ці методики поєднуються, враховуючи захворювання, стан здоров’я дитини, та систематизуються в індивідуальному плані реабілітації кожної окремої дитини.        

            За 25 років у Центрі отримали реабілітаційні послуги більше ніж 22 тис. дітей, з них майже 4 тис. дітей з ДЦП.

       IMG_4336 1   Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів – державна соціальна установа, яка забезпечує реалізацію завдань з проведення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку у дітей-інвалідів з фізичними та розумовими вадами, навчання їх основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, профорієнтацію, проведення медичного супроводу дітей-інвалідів та створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство.

Новини