ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

До Дня захисту дітей СМБОІ «Доброта» провела спортивні змагання в бібліотеці – філії №17 Сумської міської централізованої бібліотечної системи. Основні змагання проходили з шашок та дартсу під пильним суддівством тренера Областного Центру «Інваспорт» Соколом Юрія Васильйовича. За результатами змагань були визначені переможці: серед 13 учасників змагань з дартсу 3-е місце посів Ярослав Крюков, 2 – Володимир Сторожев. Переможцем став Влад Гавриленко.
В змаганнях з шашок місця поділились таким чином: 3 місце зайняв Андрій Савчук, 2 – Валерій Васіл’єв. Переміг в турнірі Роман Тисячник.
Крім того були проведені змагання з двох нетрадиційних змагань: з швидкості розставляння шашок на дошці та набивання ракеткою тенісного м’ячика … Як в першому, так і в другому видах змагань переміг Савчук Андрій (розставив шашки за 8,5 секунд, «підбив» тенісний м’ячик 110 (!!!) разів).
Після змагання його учасників очікував солодкий стіл, який гармонічно підкреслив те, що ми всі – родом з дитинства…
Ми щиро вдячні працівникам бібліотеки-філії за теплий прийом і допомогу в організації турніру…