РАЗОМ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

РАЗОМ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

В рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота), що є частиною проекту з комунікаційної підтримки та залучення громадськості до процесу реформ у бібліотеці-філії №17 Сумської МЦБС 7 лютого відбулося бліц-знайомство «Разом заради безпеки». Цей проект покликаний розширити базові знання щодо реформування Національної поліції в Україні, допомогти в організації заходів та надати інформацію про дієві інструменти для їх вдалого впровадження. Він виконується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією розвитку права.

З боку поліції були присутні: старший інспектор УПП в Сумській області Олег Сологуб, старший інспектор УПП в Сумській області Володимир Леонідович Іонін та інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Оксана Красовська, які спілкувалися з людьми з інвалідністю, їх батьками та представниками громадських організацій.

Працівники поліції розповіли про створення Національної поліці, про її структуру, роль патрульної поліції та права і обов’язки нових поліцейських. Під час спілкування було задано багато важливих питань, на які присутні отримали повні змістовні відповіді.

Захід завершився веселою гуморескою, яку показали Сергій Денисенко і Роман Тисячник та піснями у виконання Сергія Денисенка. Після чого всі мали змогу ще трохи поспілкуватися за чашечкою кави зі смаколиками.

Новини