Спортивні інтеграційні ігри

Спортивні інтеграційні ігри

 

У Всеукраїнський день добрих справ та напередодні Міжнародного дня інвалідів, бібліотекарі філії №17, спортивний клуб інвалідів «Фенікс», студенти Інституту соціології і педагогіки Сумського державного педагогічного університету ім. А. Макаренка, керівники Федерації шашок Сумської області, канал UA: Суми, інтернет – видання “Суми тудей”, редакція “Вашого шансу”, а також  всі інші друзі зробили добру справу – організували та провели Спортивні інтеграційні ігри.

Сімдесят учасників із Сум, Лебедина, Конотопа, Тростянця, Путивля, Білопілля, Шостки змагалися у турнірах з шашок, боулінгу, віджимання від підлоги.

За підсумками змагань з шашок перемогу святкував Олександр Листунов з Шостки, Вадим Кошелєв з Путивля посів друге місце, третє – Сергій Захарченко з Білопілля. У змаганнях з боулінгу перемогла сумчанка Леся Малаштан, «срібло» здобув Володимир Касьяненко з Тростяця, «бронзу» – сумчанин Роман Тисячник. Кращий результат у віджиманні показав Владислав Морозов з Сум, сумчанан Владислав Олещенко фінішував другим, Сергій Савицький з Тростянця – третім.

По завершенню змагань голова спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка подякував всім учасникам за боротьбу, видовищні партії, що приковували погляди, як гостей так і учасників та вручив переможцям грамоти.

Разом ми сила! Разом ми не боїмося жити!

Спортивні інтеграційні ігри відбулись у Сумах. Дякую UA Суми за увагу!

Опубликовано Александром Гринкой Вторник, 27 ноября 2018 г.

Новини